SİPARİŞ VE TESLİMAT

 

Ücretsiz Kargo
Ürünlerimiz satışını yaptığımız ülkelere ücretsiz gönderilmektedir. Türkiye içi gönderilerimiz Yurtiçi Kargo ile anlaşmalı olarak gönderilmektedir. Yurt dışı gönderilerimiz DHL ve UPS aracılığıyla tarafınıza gönderilmektedir.

Gönderim Süresi
Siparişleriniz maksimum 3 iş günü içerisinde kargo şirketine teslim edilmektedir.

Uluslararası Gönderi :

Uluslararası siparişleriniz ücretsiz olarak gönderilmektedir. Gümrük vergileri alıcıya aittir. Geri iade süreci boyunca oluşacak tüm ücretler müşteri tarafından karşılanmaktadır.

İade Şartları

dkmnjewelry.com satılan tüm ürünler DKMN JEWELRY garantisi altındadır. 

dkmnjewelry.com sitesinden yapılan tüm alışverişlerde, aldığınız ürünle ilgili olarak, ürünün yer aldığı paketin kargo görevlisinin yanında açılması ve eksik olan ürünler için tutanak tutturulması gerekmektedir. Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:

İade etmek için ürünün ambalajının açılmamış ve kutusunun hasar görmemiş olması gerekmektedir.

Ürün satın almadan önce genel iade prosedürüne göre farklılık gösteren ürünlerin aşağıda yer alan iade şartları öncelikli olarak geçerlidir. İade etmek istediğiniz ürünlerinizi -ürünle ilgili istatistiki çalışma yapılabilmesi için- iade sebebinizi bildiren bir not eki ve faturanız ile gönderiniz.

Üründe ve ambalajında herhangi bir bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma gibi durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez. DKMN JEWELRY'e gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1- 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır. Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, dkmngumus.com'a başvurulmalıdır. İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde kargo ücreti alıcı tarafından ödenecektir.

 

İade Süresi

Genel olarak satın aldığınız ürünleri kutusunu açmadan ve ürünün tekrar satılabilir bir durumda olduğundan emin olduğunuzda, satın aldığınız tarihten itibaren 7 gün içinde teslim aldığınız şekliyle ürünü, ürün faturası ile iade edebilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve özel olarak ölçülendirilmiş ürünlerde iade bulunmamaktadır.

Siparişini verdiğiniz ürünleri kargo çıkışı yapılmadan önce gerekçe belirtmeksizin iptal edilmesini istiyorsanız web sitemiz üzerinden üye girişi yaptıktan sonra menü üzerinden veya WhatsApp hattımız üzerinden iade talebinde bulunabilirsiniz. Onay alındıktan sonra 7 iş günü içerisinde ödemiş olduğunuz miktar kredi kartınıza sorunsuz biçimde iade edilir.

Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi   iletişim alanındaki iletişim formunu doldurarak tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Teknik departmanımız tarafından iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen paketle birlikte ürünü neden iade ettiğiniz belirten imzalı yazıyı tarafımıza gönderiniz. Onay bilgisi size telefon veya e-posta yoluyla bildirilecektir. Teknik servisimize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.

 

 

DKMN GÜMÜŞ İŞLEME PAZARLAMA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

100.YIL MAH. VARIŞ SK. NO: 3 İÇ KAPI NO: 4 ÇANKAYA/ ANKARA

Destek için dkmngumus.com adresine mail atabilir veya +90 (530) 500 35 53 Müşteri Hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR